• Свеж
BlessLiving Сончоглед Утешителот Поставите Твин за Девојки, Црна и Жолта, Сончоглед Постелнина Поставува со Утешителот, 3 Еез Девојки Симпатична Флорални Ватенка Сет (Бл

BlessLiving Сончоглед Утешителот Поставите Твин за Девојки, Црна и Жолта, Сончоглед Постелнина Поставува со Утешителот, 3 Еез Девојки

Rating 
DEN 1199.76

Од стока
Во магацинот

Постелнината во собата е навремено слободни, и е дури и машина мие со ладна вода.Користење на високо-квалитетни микрофибер полиестер, на утешителот и шамс се ултра-меки и удобни.Без разлика дали сте во потрага за елегантни минималистички геометриски форми, сликовито обоени сон catchers, или животинско инспириран дизајни, вие се гарантира да најдете уникатен сет постелнина!.На утешителот е исто така неверојатно дише и лесен, па можете да добиете навистина извонреден спиење искуство.Некои од неверојатни карактеристики на нашата утешителот сет : ⭐Издржливост, на утешителот и шамс се rip и солза доказ, направени со засилен крои да обезбеди зголемена издржливост; ⭐Уникатни дизајни, ние нудиме широк избор на 3 D испечатени дизајни, кој живописни бои, кои се гарантира нема да исчезнат; ⭐е Реверзибилна, на утешителот е реверзибилна, па лесно можете да ја промените вашата соба décor; ⭐Лесно да се грижи за, постелнината е машина-перат и навремено-отпорен; ⭐Спектар на големини : -Близнаци (66x90") – 2 шамс (20x26") -Queen-size (90x90") – 2 шамс (20x36") -King-size (104x90") – 2 шамс (20x36") Целосно да се трансформира во вашата спална соба и се спие искуство!.

Детални спецификации

Додатоци на производи