• Свеж
Алуминиум Roughing Endmill HRC55 CNC Мелење Машина 3Flute Рутер Битови за Дрво, Метал Engraver Обработка Алатки Крајот Мелница-20XD20X70X150L

Алуминиум Roughing Endmill HRC55 CNC Мелење Машина 3Flute Рутер Битови за Дрво, Метал Engraver Обработка Алатки Крајот Мелница-20XD20X70X150L

Rating 
DEN 2395.20

Од стока
Во магацинот

Обложување : Ti AIN.Вкупна Должина : 50/75/100 MM.Работел Материјал Цврстина : HRC55. Бронза е погодна за Челик, легури на бакар, магнезиум легури, цинк легура.Сребрена Боја е погодна за алуминиум,.Предмет : HRC55 Roughing cnc мелничката cutters Shank Дијаметар : 4/6/8/10/12/14/16/18/20 MMType : Крајот Mill Material : Цврсти Волфрам Carbide Coating : Ti AINOverall Должина : 50/75/100 MMWorked Материјал Цврстина : HRC55 Flutes : 3 Flutes Flutes должина : околу 8-50mm The Сребрена Боја е погодна за алуминиум,Бронза е погодна за Челик, легури на бакар, магнезиум легури, цинк легура.

Детални спецификации

Додатоци на производи