• Свеж
Оска Комуникации YE1758 Камера Купола - TC4968

Оска Комуникации YE1758 Камера Купола - TC4968

Rating 
DEN 589.20

Од стока
Во магацинот

Вграден уреди : sunshield.Ставање/ монтажа : pendant mountable.Внатрешна/ надворешна : отворено.Оска - камера Купола - со sunshield - pendant mountable - на отворено - за оската m3024-lve мрежна камера, m3025-пет мрежна камера, m3026-пет мрежна камера.

Детални спецификации

Додатоци на производи