• Свеж
Уметнички Жица Beadalon 6mm Тешки Тротоарот Синџир, Сребрена Плоча

Уметнички Жица Beadalon 6mm Тешки Тротоарот Синџир, Сребрена Плоча

Rating 
DEN 191.52

Од стока
Во магацинот

Се создаде драма во beaded дизајни.Кратки должини на синџир даваат пенливи допир, 1-метар.Додадете виси синџир tassel од вашиот beaded дизајни за потпис изглед.Користете долги должина на Синџирот со затворач.Се создаде нараквици и ѓердани со beaded акценти.Малку на број на оваа Сребро, Хематит, и Антички Месинг боја синџир за да додадете жалба и созд frama во beaded дизајни.Додадете виси синџир tassel од вашиот beaded дизајни за потпис изглед.Користете долги lengthns на синџир со затворач на што сме вашиот избор за да го созд нараквици и ѓердани со beaaded акценти.

Детални спецификации

Додатоци на производи