• Свеж
Phottix Juno Li60 Литиум Батерија за Топла Чевли Флеш + Один II Tx Комбо за Sony

Phottix Juno Li60 Литиум Батерија за Топла Чевли Флеш + Один II Tx Комбо за Sony

Rating 
DEN 3839.76

Од стока
Во магацинот

Новиот Juno Li60 Флеш пакети Професионална моќ и супер-брз рециклирање пати во прирачник флеш.Со 3200m Ah li-ion батерија, Phottix Juno Li60 со сериозни моќ за сериозни професионалци, супер-обвинети со Phottix е нов Один Z Оперативен Систем.Вклучува Один II предавател за Sony.НИЕ БРОД ВО 1 работен ДЕН и ние пакет професионално.Ние сме заинтересирани за КУПУВАЊЕ на вашиот фотографска опрема, како и.Ние сме Камера Размена се наоѓа во Waterford, Мичиген.PH80315.

Детални спецификации

Додатоци на производи