• Свеж
Harryshell [12 Картичка Слотови] [Блок Кражба Картичка Скенирање], кој се одвојува Магнет Паричникот Случај Покритие Парични Бил Патент Џеб Crossbody Lanyard Рака за Samsung Галакси ?

Harryshell [12 Картичка Слотови] [Блок Кражба Картичка Скенирање], кој се одвојува Магнет Паричникот Случај Покритие Парични Бил

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

[Crossbody рамо вратот синџир & врвка за околу рака] : Задржете го паричник во вашата рака или носат како чанта торба.Harryshell бренд случај и не е само телефон случај, исто така, мулти-функција паричник,да ги задоволат вашите секојдневна употреба. [Патент & Пред Парични Џеб] : Голем капацитет за што да се носат пари на сметка парични средства,монета,хартија приходи,за скролување,и мали работи. Специјален преден џеб, убав и доволно простор за 8pcs парични средства и белешки, нема потреба да се свитка. Стилски боја,луксузни СТП кожа и elegent дизајн ќе работат и за девојки и жени. [Блок Кражба Картичка Скенирање] : 12 Картичка слотови се дизајнирани со блокирање на материјал за да се заштити вашиот дебитна / кредитна картички од неовластен скенери,да ги задржи вашите картички безбедно. Сите 12 картичка слотови, со Блок Кражба Картичка Скенирање функција, да ги задржи вашите картички безбедно, заштита на вашиот дебитна / кредитна картички од неовластен скенери. Патент џебот со пари и парични средства на сметка, монета, повикување, или други мали нешта.Компатибилен со Samsung Галакси Забелешка 9 (2018). [ Картички мора да бидат во картичката слотови ] 2.

Детални спецификации

Додатоци на производи