• Свеж
Возрасни Дигитално Сликање Комплет-Акрилна Боја DIY Сликарство Возрасни Почетници-Девојка со Шминка(Комбинирана Рамка) 20X24 инчи

Возрасни Дигитално Сликање Комплет-Акрилна Боја DIY Сликарство Возрасни Почетници-Девојка со Шминка(Комбинирана Рамка) 20X24 инчи

Rating 
DEN 1065.60

Од стока
Во магацинот

Прекрасни украси ѕидот : Можете да се прилагодите на нафта сликарство стил (јас поддршка на сопствени слики).Погоден за домашни, детски градинки и на други места.Подарок : Ова е одличен подарок за пријателите, семејството роденден, Божиќ или Нова Година.Образование и релаксација : Возрасни и деца може да делат интеракции да бидете трпеливи, интелектуална и заинтересирани во сликарство.Изградба Боја : Можете да одлучите да се промените цртање според вашата лична корист или пак на броеви За бела боја и други светла боја бои, фигури кои остануваат на платно се што можете да видите, можете да користите два пати како многу бои и обидете се да се покрие со дебел боја боја : тие ги користат боја директно и немојте да ја додадете која било вода натпреварот број на бојата и платно фигура за да се пополни во боја ако ненамерно се пополни во погрешна боја, можете да почекате боја за да се добие ден, а потоа се покрие погрешен дел со вистинската боја на површината на четка : мие со четка за чистење кога ќе се префрлите на друг боја за голем дел, можете да го користите поголема четка да се наслика, и за мал дел, можете да го користите помали четка Да се наслика се мијат со чиста четка секој пат кога ќе се заврши сликата за следната употреба за време на платно : Професионално дизајниран платно памук се вклопуваат за DIY маслото Внимание : Ако ви се случи да имате на сликата на вашиот фустан, ве молиме да се мијат веднаш.

Детални спецификации

Додатоци на производи