• Свеж
Ѓубре може да 15L Интелигентни Ѓубре Може Автоматски Сензор Dustbin Smart Sensor Електричен Отпад Бин Дома Ѓубре Може за Кујна Бања Канти за Ѓубре Класификација (Боја : A)

Ѓубре може да 15L Интелигентни Ѓубре Може Автоматски Сензор Dustbin Smart Sensor Електричен Отпад Бин Дома Ѓубре Може за Кујна Бања

Rating 
DEN 688.80

Од стока
Во магацинот

Голем капацитет, лесно складирање на ѓубрето, изработка на семејството многу уредна и чиста.Ѓубре може да е направен од високо-квалитетни материјали и се трајни.Внатрешниот барел е покриен со кеса ѓубре, и складирање прстен е вметната во надворешниот барел за да се избегне појавата на ѓубре торба.Едно-копче за нормално отворен режим, капакот на корпата е отворена за долго време, што е погодно за вас да се ослободи од ѓубре за долго време.Пакетот вклучува : 1*ѓубре cannote : 1.Едно-копче за нормално отворен режим, капакот на корпата е отворена за долго време, што е погодно за вас да се ослободи од ѓубре за долго време. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.360° на сите круг на интелигентни индукција, три режими на отворање на капакот (бран Индукција/Удар Индукција/Коленото Индукција), 100% безконтактни, удобен и санитарни.Име : Smart индукција ѓубре can Material : Plastic Product капацитет : 15 L /3. 360° на сите круг на интелигентни индукција, три режими на отворање на капакот (бран Индукција/Удар Индукција/Коленото Индукција), 100% безконтактни, удобен и санитарни. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.

Детални спецификации

Додатоци на производи