• Свеж
CASETiFY Ултра Влијание Случај за iPhone 13 Про Max - Овен Moross Налепница - Јасно Мраз

CASETiFY Ултра Влијание Случај за iPhone 13 Про Max - Овен Moross Налепница - Јасно Мраз

Rating 
DEN 1800.00

Од стока
Во магацинот

Компатибилен со i Phone 13 Про Max Само (6.7" Големина на Екран).Направени од CASETi FY иновативниот, шок-отпорни qìtech 2.0 материјал, оваа i Phone случај доаѓа опремен со влијание-апсорбирање на внатрешниот слој, заштита на телефони од до 9.8 ft капки. 25%+ Крена Специјално Дизајнирани Камера Прстен Држи Вашиот Објектив Безбедно; Зголемена агли, со додадени qitech = крајната заштита.Компатибилен со безжичните полначи.Ние се потпираат на 65% рециклирани материјали да се направи секој случај, и се користи 100% рециклираат пакување за превозот.Секој детал е фино подесени за оптимална заштита, чувствувате отпорност, и ултра-елегантен, ултра-тенок стил.Ние се земе 3-дел пристап кон заштита : Подигна камера прстен за заштита на леќите на камерата, екстра qìtech 2.0 опфатени агол браници за 360-степен на заштита, и конечно на поставените рамки штити екраните кога падна frontward.

Детални спецификации

Додатоци на производи