• Свеж
UXZDX Складирање Кутија - Dustproof Шминка Организатор се Справи со Висок Капацитет Накит и Козметички Носителот Двојно (Боја : Розова)

UXZDX Складирање Кутија - Dustproof Шминка Организатор се Справи со Висок Капацитет Накит и Козметички Носителот Двојно (Боја : Розова)

Rating 
DEN 5923.44

Од стока
Во магацинот

★ Држи различни лични убавина предмети во бањата зазема помалку простор и да се направи вашиот станбена површина се среди, мулти-сцена апликација, спална соба, облекување маса, бања и сл. ★ Одличен подарок идеја за Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, родендени, и многу други празници. ★ Дизајн карактеристики : Голем капацитет водоотпорен и dustproof козметички складирање кутија, push-тип двојно-отворање на вратата, транспарентна прашина маска, гроздобер стил врежан фиоки, со пренослив дизајн, заоблени рабови, деликатни се справи. ★ Организира многу форми и големини на шминка четки, усна/око облоги, glosses, blushes, коса додатоци, лак, пенкала, лосиони, парфеми, накит, повеќе.Толку лесно да се најде оној што го барате. ★ Приближни Димензии : 10.82"D x 6.88"W x 14.37"H. тип на Производ:Шминка Organizer Material : ГЛАСАЧКО место (пластика)Боја : Розова , Сина , White Size:должина:27.5 cm Width:17.5 cm Height:е 36,5 cm Weight : 1400g Style : едноставни, креативни, modern Product функција : Доработка, Storage Applicable сцена : Бања, Спална соба, Livingroom, Студија, Плакар, Кујна, Маса, Салон Vanity Whether тоа е количка : No Whether тоа содржи козметика и украсни орнаменти:No It е многу погоден за вашето семејство и може да се задржи вашата сè во ред.

Детални спецификации

Додатоци на производи