• Свеж
3D НАЈДОБРИ-П PLA 1.75 mm 3D Печатач со Вжарено, Димензионални Точност +/- 0.03 мм, 1KG Гајтанот,16 Боја за да Изберете (SkyBlue)

3D НАЈДОБРИ-П PLA 1.75 mm 3D Печатач со Вжарено, Димензионални Точност +/- 0.03 мм, 1KG Гајтанот,16 Боја за да Изберете (SkyBlue)

Rating 
DEN 756.00

Од стока
Во магацинот

Висока Компатибилност : Тоа одговараат на различни FDM 3 D печатач.Се препорачува Истиснување/Млазницата Температура : 190 Deg C - 210 Deg C основна Плоча/Печати Кревет Температура : Нема загрева~50 C.Соодветни адхезија : Тоа е леплив и меѓу слоевите.Брзо се исуши : брзината на Печатење можат да бидат забрзани и соодветни за тие машини кои печати брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи