• Свеж
LICHUAN Бања Кат Складирање Агол Кула Отворени Метални Сталажи Компактен Shelving Екранот Единица за Бања Канцеларија Спалната соба Дневна Соба Оркестарот (Боја : Злато, Г

LICHUAN Бања Кат Складирање Агол Кула Отворени Метални Сталажи Компактен Shelving Екранот Единица за Бања Канцеларија Спалната соба

Rating 
DEN 9065.04

Од стока
Во магацинот

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Мултифункционален Чување на Количка : бања количка е стилски, едноставни и убави, соодветен за вашата бања, кујна, спална соба, перење соба, канцеларија или во-помеѓу вашиот миење и фен.Мулти-слој простор за складирање, слоевит складирање, зелени растенија, туш гел, сапун итн.може да бидат поставени на врвот.Здрав заварување структура, прецизни заварување, полн лемење зглобовите, што го прави структурата на силна и стабилна, едноставна и великодушни.Лесно да се преземе, лесно да се одржи и лесно да се извлече.Стабилна структура, силна и стабилна, не е лесно да се тресат.

Детални спецификации

Додатоци на производи