• Свеж
Keyboards4Laptops велика БРИТАНИЈА Изгледот Црна Замена на Лаптоп Тастатура Компатибилен со Леново 45N2965

Keyboards4Laptops велика БРИТАНИЈА Изгледот Црна Замена на Лаптоп Тастатура Компатибилен со Леново 45N2965

Rating 
DEN 396.00

Од стока
Во магацинот

Лесно Се Вклопуваат - Не Е Потребно Лемење.Оваа тастатура може да се користи како замена за вашите оригинални лаптоп тастатура, ако оригиналот е оштетен или скршен.На тастатури се многу лесно да се вклопи, без лемење потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи