• Свеж
2017 Игри Dell XPS 15 9560 FHD Не Допир Disply 7 Генерација Intel i7-7700HQ Quad Core 512GB SSD, 16GB Ram меморија Thounderbolt NVIDIA geforce GTX 1050 Win 10 (Продолжува)

2017 Игри Dell XPS 15 9560 FHD Не Допир Disply 7 Генерација Intel i7-7700HQ Quad Core 512GB SSD, 16GB Ram меморија Thounderbolt NVIDIA

Rating 
DEN 14040.00

Од стока
Во магацинот

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи . 7 Генерација Intel Kaby Езеро Core i7-7700 HQ Quad Core Процесор (6 M кеш, до 3.8 GHz).NVIDIA Ge Force GTX 1050 со 4 GB GDDR5 Видео Меморија. 15.6 во (396.24 mm) FHD Не Touch Дисплеј 1920x1080. 512 GB Цврста Состојба Диск PCIe Windows 10. 2017 Игри Dell XPS 15 9560 FHD Не Допир Disply 7 Генерација Intel i7-7700 HQ Quad Core 512 GB SSD, 16 GB Ram меморија Thounderbolt NVIDIA geforce GTX 1050 Win 10 Про.

Детални спецификации

Додатоци на производи