• Свеж
UXZDX 6L 8L 12L Индуктивен Тип на Ѓубре Може да Smart Sensor Автоматско Кујна и Тоалет Ѓубре за Отпадоци од не ' Рѓосувачки Челик Отпад Бин (Боја : C, Големина : 12l)

UXZDX 6L 8L 12L Индуктивен Тип на Ѓубре Може да Smart Sensor Автоматско Кујна и Тоалет Ѓубре за Отпадоци од не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 16505.76

Од стока
Во магацинот

4 бои, 6 L/8 L/12 L три спецификации, може да ги исполни вашите различни потреби и натпревар различни стилови на сцената.Ние препорачуваме користење на овој рециклирање на отпадоци во канцеларии, бањи, спални, итн. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.Пакетот вклучува : 1*ѓубре can The ѓубре може да е навистина елегантна и убава. Не постојат други предмети освен корпата за ѓубре во производот фотографија.3 втората брзина сензори, 5.3 вториот брзина сензори, 5.Моќен кујна корпата за ѓубре.Притиснете го копчето за да го замрзнете прекинувач, кога ќе го притиснете копчето "OPEN", барел, телото се отвора и води отворен додека не притиснете на "ЗАТВОРИ" копчето, барел, тело е затворен, нема контакт е повеќе здрави.

Детални спецификации

Додатоци на производи