• Свеж
ZHONGHUA Перење Кошница Самостојна Расклопна Преносни 2-Дел Перење Сортирање Забавува Расклопна Валкана Облека, Кошница со 2 Прегради Големи Перење Забавува за Спална

ZHONGHUA Перење Кошница Самостојна Расклопна Преносни 2-Дел Перење Сортирање Забавува Расклопна Валкана Облека, Кошница со 2 Прегради

Rating 
DEN 1144.80

Од стока
Во магацинот

Количка за дизајн, може да биде укината и обесени во аголот, дебелината, по виткање е 4cm. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.ова го забавува се цврсти и издржливи да трае со години. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Расклопна Дизајн Перење кошница лесно може да се здипли нагоре за да зачувате простор кога не се во употреба, идеален за колеџ домови, campers, станови, апартмани, хотелот употреба, бебе градинки и комунални room This перење кошница може да се користи за организација и складирање премногу!Удобно да ги задржи сите на вашата облека или предмети во едно место и затворете го капакот на нередот и mess Product : Перење Попречи/Перење кошница/ Валкана Облека Складирање/Перење Bin/Валкана Облека Hamper Material:Оксфорд ткаенина+алуминиумски alloy Color : gray Application : Бања/Спална соба/Дневна Соба/Кујна/Home/Децата Соба / менза / Office / менза/Closet1.Мека Рачка што може да го носат целосно натоварен забавува со минимум напор на вашиот грб.

Детални спецификации

Додатоци на производи