• Свеж
Делфин Компоненти Кабел Спојка, BNC/Женски, RG6 Coax, PK10 - DC-79-5

Делфин Компоненти Кабел Спојка, BNC/Женски, RG6 Coax, PK10 - DC-79-5

Rating 
DEN 1036.80

Од стока
Во магацинот

Објект -Коаксијален Конектор.Connection-BNC/Женски.Боја -Сребро.Hz -0-4 GHz.Отпорност -75 Ohms.Коаксијален Конектор, Врска BNC/Женски пол, Боја Сребрена, Hz 0-4 GHz, Отпорност 75 Ohms, Инсталација Метод 2 Парче/Crimp-На, Кабел Тип RG6 Coax, Карактеристики Корозија Resitant Никел Позлата, Пристаништа 1, Големина 1 Банда, Пакет Количество 10 Features : Инсталација Метод -2 Дел/Crimp-On Cable Тип -RG6 Coax Features -Корозија Resitant Никел Plating Ports -1 Size -1 Gang Package Количество-10 WARNING : Калифорнија Жители : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Детални спецификации

Додатоци на производи