• Свеж
CFWZGM Дрвени Блокови Мозаик - Мозокот Teasers Играчка 3-во-1 Танграм Сложувалка Интелигенција Шарени 3D руската Блокови Игра, Montessori Образовни Играчка за Деца

CFWZGM Дрвени Блокови Мозаик - Мозокот Teasers Играчка 3-во-1 Танграм Сложувалка Интелигенција Шарени 3D руската Блокови Игра, Montessori

Rating 
DEN 569.28

Од стока
Во магацинот

Помогне да Расте : Решавање на себе, помага да се задржи kidsbrain фокусирани и се додава креативност за око-рака координација и боја & форма признавање.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Одличен Подарок : загатки за деца одличен подарок избори за роденден, денот на Благодарноста, Божиќ и другите празници.Спецификација : Материјал : wood Color : како shown Packing Листа : 1 x 3-во-1 Математика Загатка Играчки.Стимулира Имагинација : едноставен дизајн и светли бои се совршени за на предизвика било имагинација и да се предизвик деца.Карактеристики : Здрав дрвени, еко-пријателски боја, безбедност chamfering, интелектуална просветлување.Спецификација : Материјал : wooden Color : како слик shown Packing Листа : 1 x 3-во-1 Математика Загатка Toys Note : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Тешко и забавно да го направи тоа за разлика од класичните загатки. -во-1 Сложувалка : Опремени со дрвена основа и сет на шарени геометриски дрвени сложувалки-загатка, танграм мозаик и број загатка.Тоа е подобро отколку на екранот.Дрвени Коцка Загатка : Направен од природен и здрав вода-базирани боја high-end дрвени, со мазни, висок квалитет.

Детални спецификации

Material:
 wooden
Color:
 as pic shown
Packing List:
1 x 3-in-1 Math Puzzle Toys :
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :
Specification:
Material:
 wood
Color:
 as shown
Packing List:
1 x 3-in-1 Math Puzzle Toys :

Додатоци на производи