• Свеж
YPDWYJL Позадина 3D Ретро Носталгични Постер Опрема КТВ Бар, Кафуле, Ресторан Позадина Ѕидното Сликарство Налепница Ѕид Уметност

YPDWYJL Позадина 3D Ретро Носталгични Постер Опрема КТВ Бар, Кафуле, Ресторан Позадина Ѕидното Сликарство Налепница Ѕид Уметност

Rating 
DEN 2119.20

Од стока
Во магацинот

Користете опсег : погоден за дневна соба, спална соба, детска соба, студија соба, таванот, ТВ позадина ѕид, хотел, канцеларија и позадината на коридорот, и сите внатрешни декорација.Прашајте некој пријател да ви помогне да ја инсталирате, затоа што тоа ќе биде многу полесно.Предности : Можете да декорирате вашиот дом со многу мали трошоци или напор, без да се расправаме или трошок на сликата.Материјал : еколошки свила крпа.Користете ѕид декорација за да го вклучите ѕид во исклучителен уметнички дела.Пакување : 1 сет на позадината roll Reminder : Wallpaper лепак не е вклучен, можете да го купите од хардвер продавница.Лесен за инсталација : се применува лепак на ѕидот, ставете го во ред (според инсталација рачно), и притиснете го станот.

Детални спецификации

Додатоци на производи