• Свеж
Beantown Хемиски 121015-5G Thulium(III) Бромид, Anhydrous, Ampuled Под Аргон, 99.99% Трага Метали Основа, 5 g

Beantown Хемиски 121015-5G Thulium(III) Бромид, Anhydrous, Ampuled Под Аргон, 99.99% Трага Метали Основа, 5 g

Rating 
DEN 14122.08

Од стока
Во магацинот

Во прав.Линеарни Формула : Tm Br3. MW : 408.66. Точка На Топење : 952°.Вриење Точка : 1440°.Beantown Хемиски 121015-5 G Thulium(III) Бромид, Anhydrous, Ampuled Под Аргон, 99.99% Трага Метали Основа, 5 г.

Детални спецификации

Додатоци на производи