• Свеж
Bullstrap Премиум Кожа Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone XR, Сиена Браун

Bullstrap Премиум Кожа Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone XR, Сиена Браун

Rating 
DEN 623.76

Од стока
Во магацинот

Копчето Опфаќа Се Направени Со 316 L не ' Рѓосувачки Челик И внатрешната Обвивка Е Мека Микрофибер За дополнителна Заштита.Bullstrap е лидер во технологијата фокусирани кожни додатоци на областа, вклучувајќи и производи кои се компатибилни со Apple Види Ремени, i Phone и Airpod случаи, и повеќе.Ние продолжуваме да им помогнам на бар во однос на квалитет во индустријата за да се донесе луксузот што го заслужуваат.Дополнителни Детали : Се Користат Квалитетни Компоненти Дури И Во Littlest Детали.

Детални спецификации

Додатоци на производи