• Свеж
Генерички 50603275594641 SATA Лаптоп Внатрешен Хард Диск 5400 RPM за Лаптоп/Mac/PS3, 750 GB

Генерички 50603275594641 SATA Лаптоп Внатрешен Хард Диск 5400 RPM за Лаптоп/Mac/PS3, 750 GB

Rating 
DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 2.5 SATA Хард Диск За Лаптоп. 8 MB Cache. 5400 RPM. 1 Година Гаранција Со Storite.Совршен за Лаптоп и Mac. 2.5 SATA хард диск за лаптоп 8 MB cache 5400 rpm 1 година гаранција со лет , совршен за лаптоп и mac.

Детални спецификации

Додатоци на производи