• Свеж
4 Литар Контрола на Температурата Серпентина s/s - 2610T - Секоја

4 Литар Контрола на Температурата Серпентина s/s - 2610T - Секоја

Rating 
DEN 638.40

Од стока
Во магацинот

Произведени од страна на : Waring производи, inc.Направен во сад.Тип на производ е 4 литар контрола на температурата серпентина употреба/s - 2610 T - секој.Пакет Димензии : 5.0" L x 5.0" W x 5.0" Ж. На Тип на производ е 4 литар контрола на температурата серпентина s/s - 2610 T - секој.Земја на потекло сад, производител на овој производ е Waring производи, Inc.

Детални спецификации

Додатоци на производи