• Свеж
JQDMBH Јога Headstand Клупата,Јога Помошни Стол Дрвени Инверзија Стол Јога Headstand Клупата Домашна Фитнес Тренингот Столче за Тренингот Фитнес и Теретана Олеснување на Замо

JQDMBH Јога Headstand Клупата,Јога Помошни Стол Дрвени Инверзија Стол Јога Headstand Клупата Домашна Фитнес Тренингот Столче за Тренингот

Rating 
DEN 883.20

Од стока
Во магацинот

Рамката е направена на повеќе слоеви на буковата, свиткана во едно тело, што го прави и двете силни и флексибилни, тој е изработен од вештачка кожа и полни со густа и со висока густина пена.Исто така, тоа може да се користи како секојдневна клупата.Рамката е дизајниран според физичка инженеринг, и може да се користи безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи