• Свеж
Водоотпорен Титаниум Алуминиумски Метал Таблета Кутија Случај Организаторот со Keychain - Отворено Шишето Медицина Клучни Прстен Мали Прва Помош Дрога Носителот Пилу

Водоотпорен Титаниум Алуминиумски Метал Таблета Кутија Случај Организаторот со Keychain - Отворено Шишето Медицина Клучни Прстен

Rating 
DEN 1045.68

Од стока
Во магацинот

Мали димензии може да се одржи од 30 таблети/или 12 мали капсули/или 1 голема капсула.Титаниум алуминиумски има голема сила, добра отпорност на корозија и високи отпорност на топлина. ★ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Слатки, мали, лесни, лесен за носење, Можете да земете оваа мала пилула носителот каде ќе одат и што ќе прават. ★ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Со keychain, може да се исечени лесно да копче синџири, чанти, торби за голф, појас циклуси или да се користат како патент се повлече за вашиот капут или јакна.Оваа Пилула Кутија Работи Многу Добро, Со Водни Паркови, Риболов Патувања, Возење Велосипед и Кампување.Не-токсични и невкусна помага за зајакнување на крвта и релаксира нервите во body Deep ленти може лесно да се предизвик за сите видови на суровата environments Small и исклучителна компјутер CNC machining, и внатре и надвор, се чувствуваат comfortable It е доволно мал за да лесно се вклопуваат во чанта, патна торба или задниот џеб на вашите jeans The Печат Круг го Прави Тоа Водоотпорен. ★ПИЛУЛА КАПАЦИТЕТ : Голема големина може да се одржи 18 шеќер-обложени таблети/или 6 мали капсули/или 3 големи непцата.Работи многу добро, со водни паркови, риболов патувања, возење велосипед и кампување.

Детални спецификации

Name:
Portable medicine box
Material:
pure titanium
Net weight:
large size 17 grams, small size 10 grams
Large size:
15x33mm/0.59x1.3in
Small:
11x24mm/0.43x0.94in
Capacity:
Large can hold 18 sugar-coated tablets/or 6 small capsules/or 3 large gums.
Small size can hold 30 pills/or 12 small capsules/or 1 large capsule. :
Standard configuration:
stainless steel key ring, free 2 spare silicone rings
Features:
The surface is non-slip and easy to twist design, which can play a role in emergency shutdown
Package Contents:
1*Large medicine box :
1*Small medicine box :

Додатоци на производи