• Свеж
SmartGuard 5-Годишна Телевизија Несреќа Заштита План ($900-$1000) Е-Пошта Испорака

SmartGuard 5-Годишна Телевизија Несреќа Заштита План ($900-$1000) Е-Пошта Испорака

Rating 
DEN 5284.08

Од стока
Во магацинот

Случајно оштетување (капки и spills) и моќ пренапони покриеност започне ден 1. Делови и работна сила за покривање на механички и електрични неуспеси започнува по вашиот производ е гаранција ќе истече.План Услови испратена преку е-мејл неколку часа по завршување на купувањето, ве молиме да се погледне за е-пошта од "Поддршка" Ако не се прима.Обезбедува национално ниво поправка поддршка, како на Термините и Условите.Ако вашиот производ не може да биде поправена, на Подарок Картичка ќе биде обезбедено.Вклучува бесплатен превозот за покриена тврди, нема скриени трошоци, лесно интернет или преку телефон тврдат процес, се откажете во секое време.Види Опис на Производот за повеќе детали, вклучувајќи ги и ограничувањата и она што не е покриена.Smart Guard 5-Годишна Телевизија Несреќа Заштита План ($900-$1000) Е-Пошта Испорака.

Детални спецификации

Додатоци на производи