• Свеж
Празник на Виното Шарм, Божиќ-тематските Пијат Маркери за Вино и Шампањ Очила (6 Парчиња)

Празник на Виното Шарм, Божиќ-тематските Пијат Маркери за Вино и Шампањ Очила (6 Парчиња)

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Декоративни вино шарм со цел да се зголеми безбедноста на оваа сезона!Им овозможи на вас и вашите гости да ги пратите на нивните очила.Додадете празник навиваат за вашите собири оваа сезона со нашите 6pk на празник-тематските вино шарм!. 6 уникатни дизајни, така што гостите можат да го изберат кое им се допаѓа најдобро.Едноставен и лесен дизајн клипови на било кој произлегоа вино или шампањ стакло.Декоративна кутија за чување и прикажување на привлечност.Секој прстен има 1" дијаметар и шарм се околу 2" долго.

Детални спецификации

Додатоци на производи