• Свеж
JoyJolt го почитуваат Пиење Очила, старомодни Очила 13-Унца, Ултра Јасно Виски Чаша за Бурбон и Алкохол Сет Од 2 Стакло

JoyJolt го почитуваат Пиење Очила, старомодни Очила 13-Унца, Ултра Јасно Виски Чаша за Бурбон и Алкохол Сет Од 2 Стакло

Rating 
DEN 238.80

Од стока
Во магацинот

На Joy Jolt го почитуваат карпи очила е уникатен, триаголник, рачно изработени од страна на експерт занаетчии, со архитектонски дизајн кои ќе се направи траен впечаток.Оваа старомодни вода очила се цврсти и доволно силни за лентата за очила, или во области каде кршење на карпите очила е грижа.Овие алкохол очила се рачно изработени.и има силна база и доаѓа во сет од 2 со секоја чаша има 13-унца капацитет, и доаѓа во убава врежана подарок кутија, совршен подарок идеја за било прилики.Имам арома на твојот најдобрите виски или виски во стил го почитуваат со елегантни коктел-чаши и се одлични за Вода, Сок, коктел бурбон карпи гимнастик.Овие чаши виски машина за миење садови се спаси, без било страв од оштетување и кршење. 1 година гаранција за квалитет, Доколку тие се оштетени, на било кој начин по пристигнувањето, ние ќе ви испратиме замена поставите бесплатно.

Детални спецификации

Додатоци на производи