• Свеж
Ranphy Мало Куче Палто за Момче Девојка Кутре Облека Топло домашно Милениче Јакна Вест Облека Британски Стил Џемпер Кученце Sweatshirt Есен Отворено Облека за Chihuahua Јоркши

Ranphy Мало Куче Палто за Момче Девојка Кутре Облека Топло домашно Милениче Јакна Вест Облека Британски Стил Џемпер Кученце Sweatshirt

Rating 
DEN 1020.00

Од стока
Во магацинот

5 инчен; Градите : 14.5 инчен; за губење 4.4 фунти Големина M : Врат : 10inch; Назад : 9.Домашно милениче Топло Ровот Палто - - Одговара Разни Мали се Одгледуваат Животни, Совршено се вклопуваат за мали димензии милениче, можност за куче, мачка носат, како, маче, chihuahua, poodle, shih tzu, купот на poodle,мали dachshund, Јоркшир Terrier, pomeranian и повеќе.Симпатична Кутре Outerwear - - Супер симпатична изгледа и не влијае миленици движење,достапни за многу occation, како dialy одење,секојдневно одење, трчање, џогирање, ноќта на вештерките костим, божиќ облека, партиски носат спорт, свадба, ноќта на вештерките, внатрешна и надворешна активност и фотографии.5 инчен; Назад : 11.5 инчен; Назад : 15.5 инчен; за губење на 9.5 инчен; за губење 4. -Кожата пријателски куќи тренерки, добра допир, супер мека, добра еластичност, се задржи топло -Маче вест јакна, копче за затворање дизајн, Лесно се Носат и полетување -Симпатична мода солидна боја,зима падне кошула , прекрасна и шарм модни куќи костим,цела сезона одговараат,пролет, лето, есен и зима погоден, совршен за внатрешна и outdoot активност,одење,џогирање,спиење во ладно време или во воздухот условено соба сите weather Noted -ве Молиме потврдете мерењето пред купување,за повеќе големината детали, ве молиме погледнете на големината на табелата -на Вашето домашно милениче обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.

Детални спецификации

Додатоци на производи