• Свеж
Божиќ Gonk Божиќ Gnomes,Божиќ Gnomes Поставите рачно изработени Дедо Gnome Кадифен Кукла Figurine Божиќ gonk Џуџе Елф Џуџе Божиќ Декорација Кадифен Кукла Креативни Кадифен Виси 3pcs

Божиќ Gonk Божиќ Gnomes,Божиќ Gnomes Поставите рачно изработени Дедо Gnome Кадифен Кукла Figurine Божиќ gonk Џуџе Елф Џуџе Божиќ

Rating 
DEN 1452.00

Од стока
Во магацинот

МАТЕРИЈАЛ : Изработени од мек и еколошка ткаенина со рачно производство занаети, убави и слатки.ДИЗАЈН : Со прекрасна безличен кадифен кукла, да се создаде Божиќ атмосфера.УПОТРЕБА : се Користи во комерцијални прозорец, производ контра, семејството партија, елка канцеларија декорација, или како фотографска реквизити.КОРИСТЕЊЕ : Тоа е без лице Божиќ стои Кукла Божиќ кукла Божиќ Подароци за Децата и може да декорирате вашиот дом или автомобил.КОРИСТ : Одличен Божиќ подарок играчка за Божиќ играчка за Божиќ Роденденски Подарок, среќен подарок ајде s уживајте во наредните Божиќ.Божиќ Gonk Божиќ Gnomes, Божиќ Кадифен Кукла Креативни Кадифен Виси Украси Божиќ Безличен Кукла Божиќ Дрво Виси Оркестарот Pendant Оркестарот за Дома 3pcs Опис : Боја : Сива/Црвено/Бело.Главен Материјал : Крпа+Кадифен.Големина : Прибл.19*11cm.Net Тежина : Околу.90/88/95g.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including3 PCS Божиќ Безличен Кукла.

Детални спецификации

Додатоци на производи