• Свеж
Whaline 72Pcs Божиќ Вино Чаша Пијалок Маркери 36 Дизајни Kraft Боја Божиќ Статични Држат Налепници Отстранлив Шише Вино Ознаки за Вино Шарм Алтернатива за Шампањ Коктел Вин?

Whaline 72Pcs Божиќ Вино Чаша Пијалок Маркери 36 Дизајни Kraft Боја Божиќ Статични Држат Налепници Отстранлив Шише Вино Ознаки за

Rating 
DEN 95.76

Од стока
Во магацинот

Голема Количина - сетот Вклучува 6 листови вино очила маркери, секој лист има 12pcs статични налепници, 72pcs во вкупно, се доволни да ги задоволат вашите потреби за вино очила за декорација.Обновливи Материјал - статични држи се направени од добри ПВЦ, која е безбедна, водоотпорен и обновливи, со парична казна сечење, тие се отстранува без да остават какви било траги и нераспаднати., може да се држи на нив за повеќето мазна површина, како што се вино, чаши, шампањ чаши вино, кафе, чај чаши.Вашите пријатели и гости кои доаѓаат во вашата партија ќе добие посебен вино стакло маркер, давајќи им прекрасно искуство.Водоотпорен, кога вино или кафе се истури, вие само треба кујнската крпа или ткиво хартија да исчисти, не ќе остави трага.Вашите пријатели и гости кои доаѓаат во вашата партија ќе добие посебен вино стакло маркер, давајќи им прекрасно искуство.Карактеристики & Придобивки : 72pcs Божиќ вино стакло маркери дизајниран со 36 стилови празник елементи, многу забавна, кој ќе се создаде празнична и весела атмосфера за вашиот дом и партијата.Секој лист е 18 x 22cm/7 x 9 инчи, и секое парче е околу 5 5cm x/2 x 2 инчи., може да се примени и на вино, чаши, шампањ чаши вино, кафе, чај чаши.Широка Примена - Совршени за Божиќ, семејни дружења, свадбен, итн. 36 Дизајни - Нашето вино стакло маркери се дизајнирани со Kraft ефект, што се обоени во црвено и зелено, главно, украсени со народна празник елементи и празнична зборови, богата сорти ви нудиме повеќе избори, создавање смешно и пријатна атмосфера за вашиот дом и партијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи