• Свеж
Државниот просветен инспекторат 5 ½ -инчен x 9 ¼ -инчен Зелена Стадото Железо За Пренос на Состојба

Државниот просветен инспекторат 5 ½ -инчен x 9 ¼ -инчен Зелена Стадото Железо За Пренос на Состојба

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Целосен пренос на состојба, мерки 5 ½ " x 9¼".Вклучува 1 Лист.Лесно железо-на апликацијата.Сомот површината.Работи на различни површини.Персонализирате & Красат.Една 5 ½ "x 9 ¼" инчен цврсти бели железо-на лист.Да ги прилагодите на вашите сопствени форми со нашите железо-на листови! 3 лесни чекори - само отсечени вашиот облик, притиснете, и тргни!Со нашите класичен flocked (нејасни) површината на нашата железо-ons се лесно да се примени, машина перат, и издржливи.Може да се користи со многу од популарните умре сечење машини.Едноставно железо на топлина-отпорни материјал како маици, суичери, дресови, чанти, итн.За најдобри резултати, машина за миење и нека се исуши.

Детални спецификации

Додатоци на производи