• Свеж
Црвено Мајмун Патент Молив за Складирање Пошта Повеќенаменски Патни Торби за Канцелариски Материјали Козметика Патување Додатоци 7.5x3x1.5in

Црвено Мајмун Патент Молив за Складирање Пошта Повеќенаменски Патни Торби за Канцелариски Материјали Козметика Патување Додатоци

Rating 
DEN 383.76

Од стока
Во магацинот

Голем капацитет,тоа може да се одржи 30-40 пенкала и моливи, како и малите предмети и gadgets, одлична за употреба и изгледа убаво.Мулти-Функција, Тоа не е само молив случај, но, исто така, може да се користи за други цели, како што се патување случај или козметички случај.Висок квалитет, Тоа е направен од високо-квалитет на кожа,убаво на допир, трајни, квалитет загарантирана.Уникатен дизајн, многу различни стилови, секогаш постои една погодна за вас.Погодна за деца од сите возрасти, што е добар за подарок за почетокот на учебната сезона.Квалитетот е загарантирана.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.двојно патент, главната џеб, мала мрежа џеб, уникатен дизајн, дизајн на различни модели за вашиот избор.

Детални спецификации

Додатоци на производи