• Свеж
Списанието се Печати Ад: 2006 Amstel Светло Пиво,Вистински Cosmopolitan не Е Пијалок.Живеат Вкусно

Списанието се Печати Ад: 2006 Amstel Светло Пиво,Вистински Cosmopolitan не Е Пијалок.Живеат Вкусно

Rating 
DEN 406.80

Од стока
Во магацинот

Оригиналната Боја На Реклама Од Списание.Околу 8 X 11 инчи.Изборот рекламирање.Подготвени за обликување.Кампањата Година : 2006, Amstel САД Inc.Оригиналната Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Светлината работ носат и можеби мали хартија несовршености.Не понуда за алкохол.Atención Esta es una impresión revista de, не una botella де licor. [ЕЗ].

Детални спецификации

Додатоци на производи