• Свеж
Navitech Црна Тешки Солиден Слушалки Случај Компатибилен со Аудио-Техника Звук Реалноста ATH-SR6BT / Аудио-Техника Звук Реалноста ATH-SR30BT

Navitech Црна Тешки Солиден Слушалки Случај Компатибилен со Аудио-Техника Звук Реалноста ATH-SR6BT / Аудио-Техника Звук Реалноста

Rating 
DEN 407.76

Од стока
Во магацинот

Солиден, тешко патување случај за слушалки.Заштита на вашиот уред од испакнатини, вдлабнатини и гребнатини.Водоотпорен и shockproof.Внатрешната мрежа џеб и покритие за целосна заштита и чување. 12 месеци Гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи