• Свеж
Gooji Удар Картички 100 Пакет Поттик Лојалност Награда Картичка за Наставник, Однесување Шема за Деца, Homeschool Училница Материјали за Мотивација, Бизнис 3.5 инчен x 2 инчи

Gooji Удар Картички 100 Пакет Поттик Лојалност Награда Картичка за Наставник, Однесување Шема за Деца, Homeschool Училница Материјали

Rating 
DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Се користи како Customer loyalty cards (доверливи Картички во Бизнисот или Награда Карти за деца во Училиште.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.ГОЛЕМИНА - 3.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Празно задната страна, исто така, може да се користи за да напишете или да додадете кориснички детали.5 инчен x 2 инчи (Стандардна Големина на Визит Карта).

Детални спецификации

Додатоци на производи