• Свеж
ZIMING-1 2 ПАРЧИЊА 16IR AG60 PCD CNC Дијамант вметнете За Струг Алатки Внесува Погодна за обработка алуминиум/Nonferrous метали

ZIMING-1 2 ПАРЧИЊА 16IR AG60 PCD CNC Дијамант вметнете За Струг Алатки Внесува Погодна за обработка алуминиум/Nonferrous метали

Rating 
DEN 374.40

Од стока
Во магацинот

ZIMING-1 2 ПАРЧИЊА 16 IR AG60 PCD CNC Дијамант вметнете За Струг Алатки Внесува Погодна за обработка алуминиум/Nonferrous метали.Ова е 2pcs, ве молиме да бидат сигурни да се купи кубни бор нитрид дијамант (PCD).Поликристални дијаманти (PCD) резен алат, висока цврстина, отпорност на абење, низок коефициент на триење, добра блокирање на отпор, и повеќе за обоени метали (алуминиум, бакар, итн.) на висока прецизност заврши обработка.Исто така, адаптирана за прецизно сечење керамика, синтетички влакна и други неметални материјали!Продажба на стоки имате било какви проблеми со квалитетот, ние безусловно политика на враќање.Купи голем број на производи се намалени, масовно купување ве молиме контактирајте со нас за најниска цена.Ние го продаде брендот KORLOY, Мицубиши, SANDVIK, Валтер, Iska, Kyocera, Sumitomo, Toshiba, CK, бибиси арапски, PCD.Имаме солидна фабрика специјализирана во производство на кориснички insert, алатни машини, не-калибрација направени, средно училиште low-end производи, кратко време на испорака, со висок квалитет.ER чак, славини, умре, НОСИТЕЛОТ, мелење машина, вежба, и така натаму голем број на машина алатки.

Детални спецификации

Додатоци на производи