• Свеж
Dormer A35010.5 Tapershank Вежба, Долга Серија, High Speed Челик, 0.4134 Глава Дијаметар, 116 mm Должина Flute

Dormer A35010.5 Tapershank Вежба, Долга Серија, High Speed Челик, 0.4134 Глава Дијаметар, 116 mm Должина Flute

Rating 
DEN 998.16

Од стока
Во магацинот

Пареа оксид слој.Стандард спирала вежба форма.Din 341 вежба стандард.ХСС (high speed челик) материјал.Овој производ е општа намена коси месо тело, метрички од долгата Серија.Пареа оксид за зголемена отпорност на абење и подмачкување.

Детални спецификации

Додатоци на производи