• Свеж
Туш Завеса Куки Тема Божиќ Двојно Туш Завеса Прстени Туш Куки Прстени за Бања Туш Завеса Коза, Поставен на 12

Туш Завеса Куки Тема Божиќ Двојно Туш Завеса Прстени Туш Куки Прстени за Бања Туш Завеса Коза, Поставен на 12

Rating 
DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

12-ПАРЧЕ ТУШ КУКИ : се Продаваат во групи од 12, погоден за туш завеса или завеса инсталација.ТУШ ЗАВЕСА ПРСТЕНИ : Кристално стакло дијаметар-1.45x1.45in/ 3.7x3.7cm.Кука дијаметар е околу 1.1 во, 12pcs туш завеса куки се погодни за род на 8-28mm(0.3"-1.1") дијаметар.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се инсталира на метал grommets на туш завеси, лизна лесно и непречено.УБАВА И СТИЛСКИ ДЕКОРАЦИЈА : Една страна печатење,модерен модел, привлечни да ги красат вашата bathoom.НАЈДОБАР ПОДАРОК : куките прстени натпревар за сите завеси убаво.Совршен подарок за вашите пријатели и семејството ќе љубов.Големина : 3.7x3.7cm Боја : Мулти Даде вашата бања стилизирана, полиран изглед со Туш Завеса Куки.Овој сет од 12 трајни куки прикачите лесно да било стандард туш завеса, лагер, и род систем за да се задржи завеса безбедно прилог и рамномерно обвиткан.Одлично за бесење завеси, партиција драпериите Пакет, Вклучувајќи : 12 x Туш Завеса Куки.

Детални спецификации

Додатоци на производи