• Свеж
Parkworld 60929 Морски Брег Моќ Проширување Кабелот 50 AMP SS2-50P да SS2-50R, Морски Брег Кабелот за Напојување SS2-50 Машки да се Женски 50A 125V/250V (15FT)

Parkworld 60929 Морски Брег Моќ Проширување Кабелот 50 AMP SS2-50P да SS2-50R, Морски Брег Кабелот за Напојување SS2-50 Машки да

Rating 
DEN 863.76

Од стока
Во магацинот

STW (4)6 AWG заробени жица Продолжување мозок, поддршка max 50 AMP преоптоварување, Макс го Оценувате 7500 Вати (125 V) / 12500 Вати (250 V).Моделирани со electroplate бакар терминал, со цел да се избегне површината оксидација ефикасно.Тешки-должност за Dock, 100% бакар диригент внатре.Морски Заклучување 4-prongs SS2-50 Приклучок со locking ring, 125 Напон/ 250 Напон.Брегот Моќ пресврт заклучување SS2-50 Receptacle со locking ring и јака (печат прстен), 125 Напон/ 250 Напон.Боја : Жолта, Должина : 15' (15 Метри).

Детални спецификации

Додатоци на производи