• Свеж
JJC VB-105 Камера Тројно Чевли V-Заградата за Tripod - Црна

JJC VB-105 Камера Тројно Чевли V-Заградата за Tripod - Црна

Rating 
DEN 396.00

Од стока
Во магацинот

Ладно чевли планината со нерѓосувачки челик shrapnel, го прави дополнителни додатоци постабилна.Се поврзува преку ладно чевли планината или 1/4-20" на планината.Обезбедува дополнителни три чевли месеци.Ладно чевли планината со заклучување на дискот. 1 x Kiwifotos VB-105 Камера Тројно Чевли V-Стапка (4.13"/ 10.5 см Широк).Опис на производот На KIWIFOTOS VB Серија Тројно Чевли V-Протезата може да се монтира на камерата е ладно чевли со цел да се обезбеди дополнителни три чевли држачи за монтажа светла, монитори, микрофони и други додатоци.Тројна Чевли V-Заградата се поврзува преку ладно чевли планината или 1/4"-20 планината, за прикачување на заградата на tripod, екипаж, или на друг заградата кој 1/4"-20-навој студ.Протезата е направен од висок квалитет на алуминиум алуминиумски материјали.Со својата нерѓосувачки челик shrapnel, додатоци може да се монтира stably.Што е уште поважно, заклучување на дискот може да се обезбеди заградата во место и да се спречи заградата од ротирачки за време на употреба.Сет Содржи : 1 x Kiwifotos VB-105 Камера Тројно Чевли V-Стапка (4.13" / 10.5 см Широк).

Детални спецификации

Додатоци на производи