• Свеж
PKIN Мултифункционален Молив Торба Ѕвезденото Небо Шема Молив Случај Канцелариски Молив Торба Голем Капацитет Пенкало Случај Едноставна Складирање Торба Погоден з

PKIN Мултифункционален Молив Торба Ѕвезденото Небо Шема Молив Случај Канцелариски Молив Торба Голем Капацитет Пенкало Случај Едноставна

Rating 
DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

☆【По-Продажбата на Услугата】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.Боја : боја е како што е прикажано PKIN Молив случај Мулти-Цел на Користење : Не само пенкало торбичка но, тоа исто така може да се користи како шминка торба, медицина торба или занает торба, итн. ☆【Оригиналниот Дизајн】 : По повеќе од десет години на дизајн и подобрување, ние се надеваме дека ви се допаѓа нашата компанија е оригинални производи.КАПАЦИТЕТ : Молив случај measures17.Тоа е страшно опција за секој кој треба да се организира пенкала, моливи, шминка четка, или други предмети што треба да ги организира и да се чуваат подалеку.☆【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】 : PKIN молив случаи Надгради големина и 17,5 см*6cm*4.5 cm, со голем капацитет за складирање, Може да се одржи повеќе работи.Мултифункционален, како што е, тоа може да биде подарок за соучениците, пријателите и децата. ☆【МУЛТИ УПОТРЕБА】 : Може да се користи како пенкало торба за статистика и училиште, бизнис патна торба или мала алатка случај, шминка торбичка за девојки, цртање молив држачот за уметник и дизајнер, исто така, може да биде дадена како подарок за пријатели. ☆【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ & ПРЕЦИЗЕН ЗАНАЕТ】 : Висок квалитет на ткаенина прави молив случај повеќе еластичен и реверзибилна,Фина изработка, Прекрасен изглед, отпорен на гребење и отпорни на нечистотија, лесен за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи