• Свеж
Не се Лизга Подножјето на Возилото Lifter Нога Одбор Lifter Легура 11.8 2.2 за Керамички Плочки гипс картон Плочи

Не се Лизга Подножјето на Возилото Lifter Нога Одбор Lifter Легура 11.8 2.2 за Керамички Плочки гипс картон Плочи

Rating 
DEN 1046.40

Од стока
Во магацинот

Ребрести подножјето на возилото спречува пропаѓање на ногата кога platen е притиснато.Анти-за одвојување дизајн границите на плочата за да се спречи пропаѓање.Анти-соголување нога тока може да се заштити површината на нога, не е лесно да се повредам и да е безбедно да се користи.Овој производ е фалсификувани со алуминиумски материјал, долг животен век.Силна поддршка, цврсти и издржливи. 1. Овој производ е фалсификувани со алуминиумски материјал, долг животен век. 2. Анти-соголување нога тока може да се заштити површината на нога, не е лесно да се повредам и да е безбедно да се користи. 3. Ребрести подножјето на возилото спречува пропаѓање на ногата кога platen е притиснато 4. Силна поддршка, цврсти и издржливи 5. Анти-за одвојување дизајн границите на плочата за да се спречи пропаѓање .

Детални спецификации

Condition:
100% Brand New
Material:
 Alloy
Weight:
Approx. 631g / 22.3oz
Size:
Approx. 300 * 55 * 110mm / 11.8 * 2.2 * 4.3in
  :
Package List:
1 * Board Lifter Foot :

Додатоци на производи