• Свеж
2021 HP Поток 14 HD SVA Лаптоп Компјутер, Intel Celeron N4000 Процесор, 4GB RAM, 64GB eMMC Флеш Меморија, Камера, 1-Година за Статистика, Intel UHD Графика 600, Победи на 10-ТИ, Роуз Розова, 32GB SnowBell USB

2021 HP Поток 14 HD SVA Лаптоп Компјутер, Intel Celeron N4000 Процесор, 4GB RAM, 64GB eMMC Флеш Меморија, Камера, 1-Година за Статистика,

Rating 
DEN 8376.00

Од стока
Во магацинот

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Windows 10 Дом во С режим вклучени.Меморија RAM : 4 GB DDR4 RAM меморија, Многу висок пропусен опсег RAM меморија за непречено извршување на вашите игри, како и повеќе програми.Dual-core, двонасочна обработка обезбедува максимална висока ефикасност моќ да се оди.Безжична-AC + Bluetooth 4.7" Тежина : 3.Стандардна Тастатура, ви Овозможува да уживате во удобно и точни пишување.Intel UHD Графика 600 со заеднички видео меморија обезбеди солидна квалитет на сликата за користењето на Интернет, филмови, основните фото едитирање и неформални игри.Процесор : Intel Celeron N4000 Процесор, Ултра-ниско-напонски платформа.Мрежа : Безжичните-AC + Bluetooth 4.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Dual-core, двонасочна обработка обезбедува максимална висока ефикасност моќ да се оди.Оперативен Систем : Windows 10 Дом во С режим, Искуство најсигурен Windows некогаш е изградена со брзо подигање пати, зголемена одговорност, и додаде заштита од фишинг и малициозен софтвер.17 кг Боја : Роза Розова Порти : 3x USB Тип-А Пристаништа, 1x HDMI, 1x Media Card Reader, 1x Џек за Слушалки.Складирање Диск : 64 GB e MMC флеш меморија, Овој ultracompact меморија систем е идеален за мобилни уреди и апликации, обезбедување на подобрени складирање способности, рационализација на управување со податоци, брз boot-up пати и поддршка за high-definition видео репродукција.

Детални спецификации

Додатоци на производи