• Свеж
JUSTZHANGPAN Премиум Панел Gripper се Справи Носат Base иверка ABS 80KG Оптоварување на Подвижни 62KD Кревање Алатка (Боја : Црвена)

JUSTZHANGPAN Премиум Панел Gripper се Справи Носат Base иверка ABS 80KG Оптоварување на Подвижни 62KD Кревање Алатка (Боја : Црвена)

Rating 
DEN 278.40

Од стока
Во магацинот

Издржливи и практични, направени од високо-квалитетни материјали.Изработен од ABS пластика, многу силни и издржливи.Тоа може да ви помогне да се подобри ефикасноста на работата.На Lifter Плоча може да ја спречи на работ на чеша штица, стаклена плоча од stabbing рака.Безбедно и conveient начин да го носи гипс табли,дрвени панели и сл.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Just долниот панел lifter околу дното на лист во центар точка, совет на лист и лифт, оставајќи вашиот кревање рака целосно продолжен како и ако сте биле за вршење на куфер.Со другата рака да се биланс на состојба, одржување на base блиску до хоризонтална.Ќе бидете изненадени-можете да се движите base со половина напор.Но, тоа не работи на целосна скали.Панел само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Max товарот : 80kg Material : ABS Plastic Size : стан.370x165mm/14.57x6.50in Color : Red Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Панел.

Детални спецификации

Max load bearing:
80kg
Material:
ABS Plastic
Size:
app.370x165mm/14.57x6.50in
Color:
Red
Quantity:
1 Pc
No retail package. :
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
1 x Panel :

Додатоци на производи