• Свеж
15 Пакет 5x7 Бела Слика Душеци, Рамка Mattes за 4x6 Слики на Екранот Фото Рамка Мат Core Bevel Намали Мат Одбор Шоу за Полнење за Слики, Цртежи, уметнички Дела

15 Пакет 5x7 Бела Слика Душеци, Рамка Mattes за 4x6 Слики на Екранот Фото Рамка Мат Core Bevel Намали Мат Одбор Шоу за Полнење за

Rating 
DEN 191.76

Од стока
Во магацинот

Пакетот Вклучува : 15 x Белата Слика Mats Warm Напомена : Некои отстапување во големина може да постои поради рачно да се измери.Вие може да ги привлече или да напишете на тастатурата, правејќи ја персонализирате тастатурата.【Производ Големина】Постојат 15 пакет бела слика душеци, секој е 5x7 инчен, рамката mattes се одлични за 4x6 инчен слики.Тоа може да се прикаже и држете го вашиот вештина или да ги печатите во документ место, додавајќи убавината на фотографии и соодветна за обликување на вашите слики. 【Широко Користење】 Овие екранот фото рамка душеци само висат нив во училиште, канцеларија, изложба соба, галерија и повеќе.Спецификации : Боја : White Size : 5x7 inch Material : Paper Quantity : 15 Pack Features : 1.Овие фото рамка мат и одбори се едноставни за инсталација, покажуваат други вашите среќни спомени низ дена и одржување на вашите скапоцени спомени свежи. 【Висок Квалитет】главниот bevel намали мат дава силна граница околу фотографија или уметничко дело, твојата слика ќе биде заштитен за долго време.Овие пред-намалување на душеци се совршени за уметност отпечатоци, слики, фотографии и многу повеќе. 【Рамки Декорација】Тоа може да се прикаже вашите омилени фотографии и занаети, идеален декорација за вашиот рамки и фотографии.

Детални спецификации

Додатоци на производи