• Свеж
Vremi Пијалаци Фрижидер и Ладилникот - 110 до 130 Може да Мини Фрижидер со Стаклена Врата за Сода Пиво или Вино - Мал Пијалок Фармацевт Машина за Канцеларија или Бар со Отс

Vremi Пијалаци Фрижидер и Ладилникот - 110 до 130 Може да Мини Фрижидер со Стаклена Врата за Сода Пиво или Вино - Мал Пијалок Фармацевт

Rating 
DEN 520.80

Од стока
Во магацинот

8 пијалаци за ладење машина доаѓа во комплет со дополнителни сензор на температура за да се одмрзне автоматски режим, па нема да мора да се грижите за редовно unplugging вашиот фрижидер и чистење надвор кога мраз израстоци.Заедно, тие го одржува балансиран циркулацијата на воздух, и во согласност температура на сите времиња во текот на ладилникот.Компактен под контра пијалаци кулер дизајниран со пространа внатрешност кои може да се сместат 110 - 130 пијат лименки во зависност од аранжманот и големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи