• Свеж
Twzayxr 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Слики Слика за Домашна Декорација Мачка(11.8X11.8inch/30X30CM)

Twzayxr 5D DIY Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Слики Слика за Домашна Декорација Мачка(11.8X11.8inch/30X30CM)

Rating 
DEN 263.76

Од стока
Во магацинот

Јасни симболи и броеви за да може ефективно да се спречи око замор.Ве молиме НЕ го стави дијаманти на место каде што децата може да се лесно пристапни, па како да избегне да биде проголтана од нив.

Детални спецификации

Додатоци на производи