• Свеж
SHUANGSHI Складирање Кутија,Tinplate Метал Калај Правоаголник Накит Складирање Кутија Случај Бонбони Монета Копче Пилула Организатор Лизгачки Организатор Мали Предмети ?

SHUANGSHI Складирање Кутија,Tinplate Метал Калај Правоаголник Накит Складирање Кутија Случај Бонбони Монета Копче Пилула Организатор

Rating 
DEN 119.76

Од стока
Во магацинот

Правоаголна форма дизајн, голем простор за да ги чувате.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Погоден за чување на фотографија, чување бонбони, ставајќи чај лист или кафе грав и така натаму.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Складирање Кутија.По користење на тоа, тоа може да се рециклира и се користи повторно, така што нема да има многу ѓубре во нашиот заеднички дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи