• Свеж
4PCS Огледало Завртки Нерѓосувачки Челик Капа Декоративни Огледало Ноктите 12mm Дијаметар Рамно Огледало Завртки Капа Покриваат Ноктите со Испакнати Устата Колоидно

4PCS Огледало Завртки Нерѓосувачки Челик Капа Декоративни Огледало Ноктите 12mm Дијаметар Рамно Огледало Завртки Капа Покриваат Ноктите

Rating 
DEN 129.36

Од стока
Во магацинот

Направени од високо квалитетен нерѓосувачки челик за да се обезбеди квалитетот и долговечноста.Лесно да се инсталира и расклопување.Caps ефикасно ги опфаќа изложени завртки,направи завртки изгледаат убаво,лесно да се инсталира и чистење.Широко се користи во ретровизори, кафе маси, гардероби, стакло знаци, други дрво или стакло мебел.Големина:Дијаметар : 12mm.Карактеристики : Направен од висок квалитет на чист бакар ,мазна површина,обезбедување на издржливост и долговечност.Лесно да се инсталира и расклопување.Caps ефикасно ги опфаќа изложени завртки,направи завртки изгледаат убаво,лесно да се инсталира и чистење.Широко се користи во ретровизори, кафе маси, гардероби, стакло знаци, други дрво или стакло мебел.Карактеристики : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Брусен Сребро.Пакет се вклучени : 4 PCS Огледало Завртки.

Детални спецификации

Додатоци на производи